Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kalbarczyk nosi się z zamiarem utworzenia szkoły o profilu międzynarodowym-to jasne że Japończyków nie nazbiera ale "zemsta Batorego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
to ty wierzysz tylko z wyrachowania , chyba tak jak większość
Skąd mozesz wiedziec jak ja wierze... nie znasz mnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
Kalbarczyk nosi się z zamiarem utworzenia szkoły o profilu międzynarodowym-to jasne że Japończyków nie nazbiera ale "zemsta Batorego"
A ci dla krzyży widzą jedynie praktyczne zastosowanie ...ale żeby się z nimi po ścianach obnosić-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wieść gminna niesie, Pan Dyrektor wolałby zawiesić na ścianie cyrkiel i węgielnice, no w końcu jest racjonalistą i sługą rozumu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie napisano o tym, że szkołę sponsoruje loża masońska (to nie przypuszczenia ani oszczerstwa tylko fakt, którego nikt nie kryje), która załatwia m.in. uczniom wymiany uczniowskie z daleimi krajami. Dyrektor stara się tylko wykonywać nakazy "z góry" i raczej nie zrezygnuje z takiego wsparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, skończcie te swoje katolickie fantazje, bo chcę już pójść spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze Nieskażone Katolicyzmem Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Paderewskiego !!! Oby więcej takich szkół w mieście i nie tylko. BRAWO!!! Tak Trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka postawa jak tego Kalbarczyka to zwykłe cwelostwo. Daje się dymać pedałom ze Strasburga. Ręce precz od Krzyża!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Adamie! Tak trzymać! Czy przynajmniej jedna szkoła w Lublinie nie może być wolna od kontroli kleru? A zamiast tego uczyć etyki i religioznawstwa po to żeby każdy mógł sobie wybrać? (podobno w wolnym kraju żyjemy, podobno...a ja nie chcę, żeby mi się klecha po Nowym Roku dobijał do drzwi po pieniądze (kolęda czy jakoś tak się nazywa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasyl napisał:
Taka postawa jak tego Kalbarczyka to zwykłe cwelostwo. Daje się dymać pedałom ze Strasburga. Ręce precz od Krzyża!!!
Twoje słownictwo świetnie oddaje Twój intelekt. Więzienny slang to Twoje....A mamy tak piękny język polski....Bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z krzyzem jeszcze nikt nie wygrał 2000 tys lat juz ludzie walcza ale carowie przemijaja krolowie nawet pan dyrektor przeminie a krzyz i tak bedzie stał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród który podcina korzenie z których wyrósł traci swoją torzsamość ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
Panie Adamie! Tak trzymać! Czy przynajmniej jedna szkoła w Lublinie nie może być wolna od kontroli kleru? A zamiast tego uczyć etyki i religioznawstwa po to żeby każdy mógł sobie wybrać? (podobno w wolnym kraju żyjemy, podobno...a ja nie chcę, żeby mi się klecha po Nowym Roku dobijał do drzwi po pieniądze (kolęda czy jakoś tak się nazywa).
ten klecha sie po pieniadze nie dobija bo nikt na siłe im nie daje on chce ruszyc twoje sumienie ktorego po wypowiedzi wnioskuje ze nie masz poczekaj jeszcze chwile jak zaleje nas fala muzułmanow to klechow juz nei bedzie a ty bedziesz ciagnał druta muhadzemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego można spodziewać się po państwie kościelnym? Podejście tych zbulwersowanych zdjęciem krzyży rodziców pokazuje tylko, jaka to ciemnota. Ukrzyżowali by człowieka... za krzyż.... a przecież nikt nikomu fizycznej krzywdy nie robi... Dlaczego piszę "ciemnota"? Dlatego, że człowiek inteligentny jeśli wierzy w coś, to potrafi uszanować innych ludzi - inne widzenie przez nich świata, inna wiarę (bądź niewiarę) - nie wszyscy są chrześcijanami. Niech sobie chrześcijanie wierzą - nikt się tego nie czepia. Jednak czy budynek świątyni nie wystarcza już jako miejsce wyznawania wiary? Nie rozumiem dlaczego krzyże mają wisieć już nie tylko na cmentarzach chrześcijańskich i w kościołach, ale także w szkołach, na ulicach... itd... śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evio napisał:
Brawo Panie Dyrektorze!!! Jestem pełen szacunku!! Najgorsze jest to, że tak samo myśli większość społeczeństwa tylko nie wiem dlaczego poddaje się dyktatowi facetów chodzących w sukienkach. "Co na to kościół? – Usuwanie krzyży to, niestety, groźny akt współczesnego pogaństwa, przebranego w szaty postępu i oświecenia – komentuje ksiądz Ryszard Podpora, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa w lubelskiej kurii. – Czy także świątynie trzeba usunąć, bowiem i one są w przestrzeni publicznej?" Drogi klecho nie widzisz różnicy??? Do szkoły musi chodzić każde dziecko, a do waszej świątyni już nie!! Więc w świątyni rób sobie co chcesz, ale od szkoły wara!!
Taki postępowy ateista a tyle nienawiści w wypowiedzi. Walka z chrześcijanami i ich symboliką to nie jakaś nowość jest to tylko i wyłącznie przejaw pogaństwa ubranego w szatki liberalizmu. Zdrowia rzyczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Naród który podcina korzenie z których wyrósł traci swoją torzsamość ....
Naród to nie tylko chrześcijanie - choć może niektórym tak się zdaje. Słowo "Naród" używane przez ciebie jest zawężona do grupy wierzących - i to jest bardzo duży błąd. Ciągłe klasyfikowanie obywateli polskich (wszystkich jak leci) jako Naród, który wyrósł z krzyża, to klasyfikowanie błędne, przez które przemawia gniew kogoś, kto bulwersuje się tym, że ktoś inny (inny Polak) może nie wierzyć w to samo, bądź w nic nie wierzyć. Niech to dotrze do ciebie człowieku, aczkolwiek wątpię w to... za dużo w tobie upranego mózgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sw napisał:
Taki postępowy ateista a tyle nienawiści w wypowiedzi. Walka z chrześcijanami i ich symboliką to nie jakaś nowość jest to tylko i wyłącznie przejaw pogaństwa ubranego w szatki liberalizmu. Zdrowia rzyczę.
W takim razie niech obok krzyża wiszą symbole innych religii... co ty na to? Skoro jesteś taki tolerancyjny, TO ROZUMIEM, ŻE NIE MASZ NIC PRZECIWKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest krajem światopoglądowo neutralnym. Tak przynajmniej zapisano w Konstytucji. Nie katolickim. Wiara jest indywidualną sprawą każdego człowieka i nikomu nic do tego. Szkoła jest instytucją publiczną, a wiec jej działanie powinno być zgodne z Konstytucją Wobec powyższego oczywiste jest: krzyżyk (jak i każdy inny symbol religijny) każdy uczeń i pracownik może sobie nosić (prywatnie), ale obiekt szkolny ma być zgodny z konstytucją - a więc bez krzyży i innych symboli kultów religijnych. Tak samo w szkołach czy innych obiektach państwowych nie powininny odbywać się rytuały religijne, tak samo prywatne religijne zycie polityków nie powinno być pokazywane w mediach. To po prostu niezgodne z Konstytucją RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xxxx~ napisał:
ten klecha sie po pieniadze nie dobija bo nikt na siłe im nie daje on chce ruszyc twoje sumienie ktorego po wypowiedzi wnioskuje ze nie masz poczekaj jeszcze chwile jak zaleje nas fala muzułmanow to klechow juz nei bedzie a ty bedziesz ciagnał druta muhadzemu
A tutaj Ciebie zadziwię, sumienie i moralność posiadam, bo z dobrej rodziny pochodzę i odebrałem staranne wychowanie z paskiem urzędowym w sytuacjach kryzysowych w pewnym miejscu. A co do kleru pobierającego profity, których nie powinni (Lublin-Śródmieście, ul. Czechowska) personalia pominę, choć powinno się to wywieszać publicznie. Zatem nie praw mi morałów o sumieniu. Zalecenia: 1) Naucz się pisać w mowie ojczystej czyli po polsku, 2) Zgłoś się do lekarza-specjalisty od głowy bo chyba masz problem z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym kościoły są miejscem wiary. Po cholerę wieszata te krzyże na każdym rogu w budynkach i w mieście. Niedługo osiedla będzieta chcieli w kształcie krzyża. Pomyleńce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...